Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Πρόγραμμα & Αποτελέσματα 2009

Ελένη Ιωάννου Παγκόσμια Πρωταθλήτρια Τοξοβολίας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ&ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

 

   

AΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ 2009

 

A/A

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ

ΤΟΠΟΣ & Προκυρίξεις

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ

1

17-18/01

Κ.Χ. 18μ., Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν & ΠΑΙΔΩΝ/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΒΟΛΟΣ

2

24-25/01

1ο Camp Προετοιμασίας

 

3

24-25/01

1ο ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

4

31/01

Κ.Χ. 18μ. Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ

5

7-8/02

2ο ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ - 3ο ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

Λαμία - Λεχαινά

6

14-15/02

ΑΓΩΝΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ Κ.Χ. Α/Γ/Ε/Ν/Π/Κ

Ελληνικό

7

21-22/02

2ο Camp Προετοιμασίας

 

ΜΑΡΤΙΟΣ

8

2-8/03 

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ Κ.Χ. 18μ. - Ο.Γ. ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ

9

21-22/03

FITA Α.Χ. Α' - Β' - Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

Ελληνικό

10

28-29/03

3ο Camp Προετοιμασίας

 

ΑΠΡΙΛΙΟΣ

11

/2-5/04 44-

Διακρατική συμφωνία Ελλάδος - Κύπρου
Α
γώνας FITA

12

/4-5/04 44-

FITA A.X. A'&B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν & FITA Π/Κ

Θρακομακεδόνες

13

11-12/04

4ο Camp Προετοιμασίας

 

 14

23/04

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΠΛΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ & ΣΩΜΑΤΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

 

 15

25-26/04

FITA A.X. A' - B' & Γ'  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 ΛΑΜΙΑ

ΜΑΪΟΣ

16

4-9/05

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ FITA A.X.  (2st)

ΚΡΟΑΤΙΑ

16

9/05

 ΑΓΩΝΑΣ Π/Κ/ΠΠ/ΠΚ

17

12-16/05

1o ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΕΩΝ

Πολωνία

 18

23-24/05

FITA A.X. A'&B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν & FITA Π/ΔΩΝ ΚΟΡ/ΔΩΝ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

19

30-31/05

5ο Camp Προετοιμασίας

 

ΙΟΥΝΙΟΣ

20

2-7/06

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ FITA A.X.  (3rd)

ΤΟΥΡΚΙΑ

21

14/06

Α.Χ. 2Χ70μ. Γ' ΚΑΤΗΓ. Α/Γ/Ε/Ν & 2Χ60μ ΠΑΙΔΩΝ/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Ελληνικό

22

14/06

Α.Χ. 2Χ70μ. Γ' ΚΑΤΗΓ. Α/Γ/Ε/Ν & 2Χ60μ ΠΑΙΔΩΝ/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 Λάρισα

23

21/06

ΑΓΩΝΑΣ Α.Χ. 2Χ70μ. Α',Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α/Γ/Ε/Ν

Ελληνικό

24

27-28/06

6ο Camp Προετοιμασίας

 
25

30/06-04/07

2ο ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΝΕΩΝ

Ιταλία

ΙΟΥΛΙΟΣ

26

4-5/07

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2Χ70μ. Α'&Β' ΚΑΤ. Α/Γ/Ε/Ν & Π/Κ με Ο.Γ.

Κέρκυρα

27

12-19/07

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ 2Χ70μ.

 Η.Π.Α.

28

18-19/07

FITA A.X. A' - B'  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

Ελληνικό

29

25-26/07

7ο Camp Προετοιμασίας

 

ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

30

25-27/08

8ο Camp Προετοιμασίας

 

ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ

31

1-10/09

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ FITA Α.Χ. ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΟΡΕΑ

32

12-13/09

Α.Χ. 2Χ70μ. Γ' ΚΑΤΗΓ. Α/Γ/Ε/Ν & 2Χ60μ ΠΑΙΔΩΝ/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Ελληνικό

33

19-20/09

Α.Χ. 2Χ70μ. Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ. Α/Γ/Ε/Ν Ελληνικό

ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ

34

10-11/10

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2Χ70μ. - Ο.Γ. Α/Γ/Ε/Ν

Ολυμπιακό χωριό

35

17-18/10

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2Χ70μ. - Ο.Γ. Ε/Ν/Π/Κ

Ολυμπιακό χωριό

36

30/10

Κ.Χ. 18μ. ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ

37

1/11

Κ.Χ. 18μ., Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 

38

7-8/11

9ο Camp Προετοιμασίας

 

39

14-15/11

Κ.Χ. 18μ. Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 

40

21-22/11

4ο ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

 

41

28-29/11

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ.Χ. 18μ. Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ

42

5-6/12

5ο ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ- 6ο ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

 

43

12-13/12

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΕΝΤΡΟΥ Κ.Χ. 18μ. Α'&Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 

43

12-13/12

Αποτελέσματα Γεωγραφικού Διαμερίσματος Μακεδονίας & Θράκης - Α/Γ/Ε/Ν/Π/Κ Σταυρούπολη

 

44

19-20/12

10ο Camp Προετοιμασίας