Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Πρόγραμμα & Αποτελέσματα 2007

Ελένη Ιωάννου Παγκόσμια Πρωταθλήτρια Τοξοβολίας

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ&ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

   

AΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ 2007 

 

A/A

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΓΩΝΑ

ΤΟΠΟΣ

ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ

1

Σ/Κ 20-21/01

ΑΓΩΝΑΣ Κ.Χ. 18μ.,  Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  Α/Γ/Ε/Ν

  Ο.Α.Κ.Α.

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ

2

4/02/2007

ΑΓΩΝΑΣ Κ.Χ. 18μ., ΙΩΑΝΝΙΝΑ Α/Γ/Ε/Ν

 ΙΩΑΝΝΙΝΑ

3

Σ/Κ 10-11/02

ΑΓΩΝΑΣ Κ.Χ. 18μ., Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 ΟΑΚΑ

4

Σ/Κ 17-18/02

ΑΓΩΝΑΣ Κ.Χ. 18μ. , Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 ΟΑΚΑ

5

Σ/Κ 24-25/02

ΑΓΩΝΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ , Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 ΟΑΚΑ

ΜΑΡΤΙΟΣ

6

Σ/Κ 03-04/03


ΑΓΩΝΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Κ.Χ. 18μ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ CADET

ΙΤΑΛΙΑ

7

13-17/03


ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΞΟΒΟΛΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΧΩΡΟΥ Α/Γ/Ε/Ν

 ΤΟΥΡΚΙΑ

8

17-18/03

ΑΓΩΝΑΣ Α.Χ. 2Χ70μ. Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 ΔΕΚΕΛΙΑ

9

31/03-01/04

ΑΓΩΝΑΣ FITA Α' & B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

ΔΕΚΕΛΙΑ

ΑΠΡΙΛΙΟΣ

10

Σ/Κ 14-15/04


ΑΓΩΝΑΣ FITA Α' & B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 ΕΛΕΥΣΙΝΑ

 11

Σ/Κ 28-29/04


ΑΓΩΝΑΣ FITA Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 ΕΛΕΥΣΙΝΑ

12

30/4-05/05


EMAU GRAND PRIX/ARCHERY WORLD CUP

 ΙΤΑΛΙΑ

ΜΑΪΟΣ

13

12-13/05

ΑΓΩΝΑΣ FITA Α' & B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 

14

16-20/05/05

EUROPEAN JUNIOR CUP (1st Leg)

ΚΥΠΡΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

15

29/05-2/06/05

EMAU GRAND PRIX/ARCHERY WORLD CUP

 ΤΟΥΡΚΙΑ

ΙΟΥΝΙΟΣ

16

Σ/Κ 2-3/06

ΑΓΩΝΑΣ Α/Χ 2Χ70μ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 ΔΕΚΕΛΙΑ

17

Σ/Κ 16-17/06

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2Χ70μ. Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ

 ΠΑΤΡΑ

18

26-30/06

XI EUROPEAN OUTDOOR JUNIOR ARCERY CHAMPIONSHIPS

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ

ΙΟΥΛΙΟΣ

19

2-7/07/

1st BLACK SEA GAMES

 ΤΟΥΡΚΙΑ

20

7-15/07

44th WORLD OUTDOOR TARGET ARCHERY CHAMPIONSHIP

 ΓΕΡΜΑΝΙΑ

21

Κ 22/07

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2Χ70μ. Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε/Ν

ΔΕΚΕΛΙΑ

22

18-22/07

EUROPEAN JUNIOR CUP (2nd Leg)

ΟΥΚΡΑΝΙΑ

ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ

23

Σ/Κ 22-23/09

ΑΓΩΝΑΣ Α.Χ. 2Χ70μ. Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 ΔΕΚΕΛΙΑ

ΟΚΤΩΒΡΙΟΣ

24

Σ/Κ 6-7/10

ΑΓΩΝΑΣ Α.Χ. 2Χ70μ. ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 ΔΕΚΕΛΙΑ

25

15-19/10

1st SOUTH EASTERN EUROPEAN COUNTRIES GAMES

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

26

21/10/2007

ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ Κ.Χ. 18Μ.

ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ

27

Σ/Κ 17-18/11

ΑΓΩΝΑΣ Κ.Χ.  18μ. Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α/Γ/Ε/Ν

 ΕΛΕΥΣΙΝΑ

28

25/11/2007

ΑΓΩΝΑΣ Κ.Χ.  18μ. ΛΕΧΑΙΝΑ Α/Γ/Ε/Ν

 ΛΕΧΑΙΝΑ

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ

29

 1-2/12/2007

ΑΓΩΝΑΣ ΚΕΝΤΡΟΥ Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Κ.Χ. 18μ. Α/Γ/Ε/Ν

 Ο.Α.Κ.Α

30

 9/12/2007

ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 18μ. Κ.Χ. Α/Γ/Ε/Ν

ΕΠΑΡΧΙΑΣ

31

Σ/Κ 15-16/12

ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΑΡΧΙΑΣ Α' & Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 18μ. Κ.Χ. Α/Γ/Ε/Ν

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ